Luis Vélez de Guevara: A sánta ördög. SzegÅ‘ István fordÃtását átdolgoz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/356/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000020/Luis-Velez-de-Guevara-A-santa-ordog-Szego-Istvan-forditasat-atdolgozta-Benyhe-Janos-K~II1916993
1916993
17641
356
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Luis Vélez de Guevara: A sánta ördög. SzegÅ‘ István fordÃtását átdolgozta: Benyhe János. Kondor Béla 10 db rézkarcával. Bp., 1962, Európa, 129+3 p+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
: cserveni_ödön