17470.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Barabás Pál: Száz év múlva mindegy. Bp.,1939, Nova. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés. A szerzÅ‘, Barabás Pál által Dr. Földi Mihály (1894-1943) Ãró, újságÃró, a Pesti Napló szerkesztÅ‘je részére dedikált példány.