17511.
356. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Teljes Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince sérült.