Kassa, Kosice; Hotel Palace szálloda és étterem reklámlapja. Wiko Lito... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/356/kategorien~Ansichtskarten/Slowakei~1500007/Kassa-Kosice-Hotel-Palace-szalloda-es-etterem-reklamlapja-Wiko-Litografia-hotel-and-restau~II1955676
1955676
22174
356
Slovakia
Ansichtskarten
Beschreibung: Kassa, Kosice; Hotel Palace szálloda és étterem reklámlapja. Wiko Litográfia / hotel and restaurant advertisement card (kopott szélek / worn edges)
Materialzeichen:
T2/3
: ra