Rosenthal süteményes készlet: 6 db kistányér + 1 db kínáló tál, matric... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Rosenthal-sutemenyes-keszlet-6-db-kistanyer-plus-1-db-kinalo-tal-matricas-jelzett-apro-k~II2028797
2028797
11183
355
Beschreibung: Rosenthal süteményes készlet: 6 db kistányér + 1 db kínáló tál, matricás, jelzett, apró kopásokkal
: turóczi_márk