Herendi rózsa mintás lapostányér ( 2db), erősen kopott, egyik alján ha... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-rozsa-mintas-lapostanyer-2db-erosen-kopott-egyik-aljan-hajszal-repedessel-jelz~II2007386
2007386
11120
355
Beschreibung: Herendi rózsa mintás lapostányér ( 2db), erősen kopott, egyik alján hajszál repedéssel, jelzett (koronás) d: 26,5 cm (2×)
: lászló_lili