Herendi fehérmázas rózsás gyertyatartó, jelzett, alján mázhibával, apr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-fehermazas-rozsas-gyertyatarto-jelzett-aljan-mazhibaval-apro-kopasokkal-d-13-~II2026256
2026256
11123
355
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Herendi fehérmázas rózsás gyertyatartó, jelzett, alján mázhibával, apró kopásokkal, d: 13 cm
: turóczi_márk