11724. 355. Gelaufene Fernauktion Spielzeuge
1 600 HUF
9
0 HUF
Vegyes játék tétel, 12 db, asztalok, edények, ..stb. Különféle méretben, többnyire kopottas, kissé viseltes állapotban, műanyag varrógép sérült.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor