Szecessziós ón tál, jelzett (Zinn Argentor), kopott, d:22 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500004/Szecesszios-on-tal-jelzett-Zinn-Argentor-kopott-d22-cm~II2030265
2030265
11033
355
Antique
Beschreibung: Szecessziós ón tál, jelzett (Zinn Argentor), kopott, d:22 cm
: turóczi_márk