Antik ezüst (Ag.) ételcsipesz, jelzett, kopásokkal, h: 17 cm, nettó 45... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Juwelen/Juwelen~500031/Antik-ezust-Ag-etelcsipesz-jelzett-kopasokkal-h-17-cm-netto-45-1-g~II1963879
1963879
19090
355
14000
Jewellery
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Antik ezüst (Ag.) ételcsipesz, jelzett, kopásokkal, h: 17 cm, nettó 45,1 g
: turóczi_márk