Tardi Kovács Sándor (1938 - ): Interiur sakktáblával. Linó, papír, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tardi-Kovacs-Sandor-1938-Interiur-sakktablaval-Lino-papir-jelzett-uvegezett-keretbe~II2025000
2025000
10246
355
Beschreibung: Tardi Kovács Sándor (1938 - ): Interiur sakktáblával. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×31 cm
: turóczi_márk