Somlai Vilma (1938-2007): Erdei tisztás. Akvarell, papír, jelzett (hát... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Somlai-Vilma-1938-2007-Erdei-tisztas-Akvarell-papir-jelzett-hatul-hagyateki-pecset-fol~II1972657
1972657
10222
355
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Somlai Vilma (1938-2007): Erdei tisztás. Akvarell, papír, jelzett (hátul hagyatéki pecsét), foltos, 34×44 cm
: tánczos_gábor