Rékassy Csaba (1937-1989): Kis térkép. Rézkarc VII/XV, hibás, papír, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Rekassy-Csaba-1937-1989-Kis-terkep-Rezkarc-VIIXV-hibas-papir-jelzett-uvegezett-keret~II2032983
2032983
10203
355
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Rékassy Csaba (1937-1989): Kis térkép. Rézkarc VII/XV, hibás, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×13 cm
: turóczi_márk