Pozsonyi Dezső (?-): Kompozíció II. Olaj, karton, jelzett, üvegezett k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pozsonyi-Dezso-Kompozicio-II-Olaj-karton-jelzett-uvegezett-keretben-19C39730-cm~II1948466
1948466
10190
355
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Pozsonyi Dezső (?-): Kompozíció II. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 19×30 cm
: turóczi_márk