Jelzés nélkül: Selyem festmény pár. Rokokó pár. Akvarell, selyem. 15x2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Selyem-festmeny-par-Rokoko-par-Akvarell-selyem-15x21-cm-Uvegezett-keretbe~II2024562
2024562
10307
355
Beschreibung: Jelzés nélkül: Selyem festmény pár. Rokokó pár. Akvarell, selyem. 15x21 cm Üvegezett keretben.
: tánczos_gábor