Gyulai Gaál Endre (1904-?): Kondorkeselyű. Olaj, vászon-karton, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gyulai-Gaal-Endre-1904-Kondorkeselyu-Olaj-vaszon-karton-jelzett-25C39720-cm~II2007091
2007091
10100
355
Beschreibung: Gyulai Gaál Endre (1904-?): Kondorkeselyű. Olaj, vászon-karton, jelzett, 25×20 cm
: tánczos_gábor