Vén Zoltán (1941-): 15 C2. 15 db rézkarcot tartalmazó mappa, papír, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500002/Ven-Zoltan-1941-15-C2-15-db-rezkarcot-tartalmazo-mappa-papir-jelzett-es-dedikalt-13x1~II2031280
2031280
10512
355
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Vén Zoltán (1941-): 15 C2. 15 db rézkarcot tartalmazó mappa, papír, jelzett és dedikált 13x10 cm
: ra