Fejes László: Gábor Miklós (1919-1998) portréja, pecséttel jelzett, fe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Fotografie/Foto~500020/Fejes-Laszlo-Gabor-Miklos-1919-1998-portreja-pecsettel-jelzett-feliratozott-foto-tetejC3~II2029249
2029249
12146
355
Photo
Beschreibung: Fejes László: Gábor Miklós (1919-1998) portréja, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, tetején sérüléssel, 30×19 cm
: moldován_péter