Bücher: Technik

Zahl der Lose: 30

17325.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói kissé kopott félvászonkötésben,
17326.

Rufpreis:
1 600 HUF
2 db kutakkal kapcsolatos könyv: Nyertes Antal: A kútfúrás és kútépítés biztonságtechnikája Bp., Vízűgyi Dokumentációs és Tájékoztató Iroda. Kiadói egész műbőr kötés. + Dr. Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971. Műszaki.
17327.

Rufpreis:
4 000 HUF
Studzeni József: Teljesítményrepülés. Bp., 1964. Műszaki. Kiadói, kissé szakadt papírkötésben
17328.

Rufpreis:
1 600 HUF
17329.

Rufpreis:
1 800 HUF
17330.

Rufpreis:
2 000 HUF
Liener György: Autótípusok. Budapest, 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
17331.

Rufpreis:
1 000 HUF
Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp.,1980, Sport. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés,
17332.

Rufpreis:
1 000 HUF
Stelly Lajos: Csináld te is, pajtás Bp., 1962 Tankönyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötésben.
17333.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Hans G. Boit: Az alkaloidkémia fejlődése 1933 óta. Bp., 1953. Nehézipari könyvkiadó. 416p. Félvászon kötésben
17334.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hütte Des Ingenieurs Taschnebuch I-III. kötet. Bp.,1915, Wilhelm Ernst & Sohn. Német nyelven. 22. kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az első kötet gerincén sérüléssel.
17335.

"Hütte" Des Ingenieurs Taschnebuch I-III. kötet. Bp.,1915, Wilhelm Ernst & Sohn. Német nyelven. 22. kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az első kötet gerincén sérüléssel.

Rufpreis:
1 800 HUF
Günter Miel: Elektroantrieb von Modellen. Berlin, 1980. VEB:
17336.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF