15623.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörről. Bp., Magyar Repülő Szövetség. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.