15019.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
11
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeállította: Vargha Balázs. Bp.,1983, Táltos. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelven.