15022.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Legeza László -- Szacsvay Péter: Felvidéki utakon. 1-4. köt. Bp., 1994, Mikes Kiadó. Vászonkötésben, némelyik sérült papír védőborítóval, jó állapotban.