15009.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
10
Gubányi Károly: Öt év Mandzsuországban. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,(1906), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VII+327 p.+15 t.(Egészoldalas fekete-fehér fotók)+1 térkép. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, illlusztrált egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.