Dr. Bendefy-Benda László 2 munkája:Tizenöt év Dél-Afrikában.. Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben