17277.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
Természettudományi lexikon. Az utolsó évtizedek új természettudományi fogalmainak magyarázata. Szerk.: Gombocz Endre. Bp., 1934, Kir. M. Természettudományi Társulat, 795 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, kopott, kissé sérült gerinccel.