17219.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Achille Cazin: Les Forces Physiques. A. Jahandier szövegközti illusztrációival. Bibliothéque des Mervilles. Paris, 1869, L. Hachette et C. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, foltos.