Kuncz Aladár: Fekete kolostor. Feljegyzések a francia internáltságból. 1. köt. Kolozsvár, 1931, Erdélyi Szépmíves Céh. A Céh egyik tagjának névre szóló példánya. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben.