Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 49

Kúnos Ignác: Mimózák és krizántémok. Nipponföldi mesevilág. Bp.,[1930],Keleti Mesekönyvek Kiadóhivatala,(Világosság Rt-ny.), 207+1 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17504.

Rufpreis:
1 400 HUF
Fekete István: Vuk. Bp., 1965, Móra Ferenc Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17505.

Rufpreis:
2 000 HUF
16
Az Ezeregyéjszaka legszebb meséi. Szerk.: Kemény György. Bp., é. n., Athenaeum. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17506.

Rufpreis:
1 800 HUF
Tobisch Irén: Panni. Bp., 1937, Magyar Ifjúsági Vöröskereszt. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17507.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Gaal Mózes: A három kenyeres-pajtás. Mühlbeck Károly eredeti rajzaival. Bp., 1914, Athenaeum, 101+3 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17508.

Rufpreis:
1 600 HUF
Sebők Zsigmond: Cserebogár úrfi a tengeren. Bp.,1914, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17509.

Rufpreis:
1 000 HUF
[Z. Tábori Piroska]: Dugó Dani Afrikában. Elmeséli Piroska néni. D. Róna Emy rajzaival. Bp., é. n., Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kijáró lappal.
17510.

Rufpreis:
1 400 HUF
17511.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vlagyimir Majakovszkij: Roszta. Drezda, 1977. Egászvászon kötésben, illusztrált papír védőborítóval
17512.

Rufpreis:
1 000 HUF
Das grosse Buch der Kinderlieder. Szerk.: Weixelbaumer, Roswitha. Bécs -- München, 1983, Annette Betz Verlag. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17513.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db Max und Mortiz német nyelvű, illusztrált mese könyv:   Wilhelm Busch: Max und Moritz eine Bubengeschichte in sieben Streichen. München,1923,Braun und Schneider. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben. +  Hulda von Levetzow: Lies und Lene. Die Schwestern von Max und Mortiz. Eine Buschiade für Groß und Klein in sieben Streichen. Fürth,é.n.,G. Löwensohn. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
17514.

Rufpreis:
1 000 HUF
3 db vegyes ifjúsági könyv
17515.

3 db vegyes ifjúsági könyv

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF