Szegedi szakácskönyv. h. n., é. n., n. n. Címlapja hiányzik, részben k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1500008/Szegedi-szakacskonyv-h-n-e-n-n-n-Cimlapja-hianyzik-reszben-kijaro-lapokkal-seru~II1947150
1947150
17121
355
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Szegedi szakácskönyv. h. n., é. n., n. n. Címlapja hiányzik, részben kijáró lapokkal, sérült félvászon kötésben, feltehetőleg az első kiadás.
: tánczos_gábor