Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítássa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1500008/Rezi-neni-Szegedi-Szakacskonyv-Ezernel-tobb-etelkeszitesi-utasitassal-Bp-1913-Athe~II2024578
2024578
17123
355
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Rézi néni: Szegedi Szakácskönyv. Ezernél több ételkészítési utasítással. Bp., 1913, Athenaeum, 484 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel
: tánczos_gábor