Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. Kiadói félvászon kötés, ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500007/Szabadi-Judit-Gulacsy-Bp-1969-Corvina-Kiadoi-felvaszon-kotes-kiadoi-papirboritoban-~II1938921
1938921
17101
355
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Szabadi Judit: Gulácsy. Bp., 1969, Corvina. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, a papír védőborító gerincén kopásnyomokkal.
: tánczos_gábor