Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Bp., é.n. Athenaeum. Aláírt példány! S... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Karinthy-Frigyes-Igy-irtok-ti-Bp-en-Athenaeum-Alairt-peldany-Serult-egeszvaszon-k~II2029304
2029304
17553
355
Beschreibung: Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Bp., é.n. Athenaeum. Aláírt példány! Sérült egészvászon kötésben.
: tánczos_gábor