Jókai Mór sorozat 20 kötete. Bp.,én.,Révai. Tolnai Világlap ajándéka.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/355/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Jokai-Mor-sorozat-20-kotete-Bp-en-Revai-Tolnai-Vilaglap-ajandeka-Kiadoi-egeszvaszon-~II2030702
2030702
17675
355
Beschreibung: Jókai Mór sorozat 20 kötete. Bp.,én.,Révai. Tolnai Világlap ajándéka. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: tánczos_gábor