Endrődi Sándor: Századunk magyar irodalma képekben. Széchényi föllépésétől a kiegyezésig. Bp.,1900, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,XIV+2+472 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a gerincen kis kopásnyomokkal.