18654.
355. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
A legujabb és legszebb 101 magyar népdal II. kötet. (Uj folyam.) Átírta Huber Sándor. Bp.,é.n., Rozsnyai Károly. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.