Lippelsdorf őz és gidája, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/354/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Lippelsdorf-oz-es-gidaja-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m12-5-cm~II2019250
2019250
11173
354
Beschreibung: Lippelsdorf őz és gidája, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:12,5 cm
: turóczi_márk