Kahla mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal https://www.darabanth.com/de/fernauktion/354/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Kahla-mokkas-keszlet-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal~II2018632
2018632
11164
354
Beschreibung: Kahla mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
: tánczos_gábor