1930 A Bükk-hegység, Kirándulók térképe 7. sz., vászontérkép, kiadja:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/354/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Landkarten~500029/1930-A-Bukk-hegyseg-Kirandulok-terkepe-7-sz-vaszonterkep-kiadja-M-Kir-Allami-Terk~II2018239
2018239
12435
354
Maps
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: 1930 A Bükk-hegység, Kirándulók térképe 7. sz., vászontérkép, kiadja: M. Kir. Állami Térképészet, 88×66 cm
: tánczos_gábor