https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Stich

Zahl der Lose: 44

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.
11000.

cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
EUR
,
352,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1780-1790 Vögel Eier des Elster/Hehers/Rakers, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11001.

cca 1780-1790 Vögel Eier des Elster/Hehers/Rakers, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1780-1790 Holló tojások, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.
11002.

cca 1780-1790 Holló tojások, színezett rézmetszet, papír, in: Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. VII. CCXLVIII t., német nyelvű felirattal,13x8 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Jean Audran (1667-1756): 4 db rézmetszet illusztráció 15x20 cm
11003.

Jean Audran (1667-1756): 4 db rézmetszet illusztráció 15x20 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
7
cca 1860 6db magyarosított nevű külföldi politikusokat ábrázoló kőnyomat, litográfia. Marastoni József munkái. Sigl György, Klein Albert Lovag, Holl Albert, Porges Károly, Stache Fridrik, Dr. Popp János György. Lapméretek: 21x27 cm
11004.

cca 1860 6db magyarosított nevű külföldi politikusokat ábrázoló kőnyomat, litográfia. Marastoni József munkái. Sigl György, Klein Albert Lovag, Holl Albert, Porges Károly, Stache Fridrik, Dr. Popp János György. Lapméretek: 21x27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1867 Marastoni József: Johann Czaykowski lovag portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11005.

cca 1867 Marastoni József: Johann Czaykowski lovag portréja, litográfia, papír, 27×21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1867 Marastoni József: Leonardi Coelestin osztrák politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11006.

cca 1867 Marastoni József: Leonardi Coelestin osztrák politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1867 Marastoni József: Heinrich Perger von Pergenau osztrák politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11007.

cca 1867 Marastoni József: Heinrich Perger von Pergenau osztrák politikus portréja, litográfia, papír, 27×21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1867 Marastoni József: Rudolph von Vivenot klimatológiaprofesszor portréja, litográfia, papír, 27×21 cm
11008.

cca 1867 Marastoni József: Rudolph von Vivenot klimatológiaprofesszor portréja, litográfia, papír, 27×21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1840 Bányászattal kapcsolatos 2 db rézmetszet. Lapméret 18x27 cm
11009.

cca 1840 Bányászattal kapcsolatos 2 db rézmetszet. Lapméret 18x27 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
cca 1840 A Boszporusz és a Balkán 2 db rézmetszet. Lapméret 18x27 cm
11010.

cca 1840 A Boszporusz és a Balkán 2 db rézmetszet. Lapméret 18x27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1840 13 db városképes acél és rézmetszet: Olaszország, Párizs, Bécs, Anglia. Lapméret 18x27 cm
11011.

cca 1840 13 db városképes acél és rézmetszet: Olaszország, Párizs, Bécs, Anglia. Lapméret 18x27 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
2

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse