20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
XIX. sz. vége. Uher Arisztid (?-?) : gróf Festetics Andorné Dömjén Rózsa színművésznő (1821- 1932), a Nemzeti Színház színésze, a Farkas-Ratkó-díj 1889-es kitüntetettje. Akvarell, vegyes technika, karton. Jelzett. 41x30 cm A színésznő hagyatékából. A karton szélén egy két folt.