Miháltz Pál (1899-1988): Facsoport 1929. Rézkarc, papír. Jelzett. 8x14... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/354/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mihaltz-Pal-1899-1988-Facsoport-1929-Rezkarc-papir-Jelzett-8x14-5-cm~II2021252
2021252
10101
354
3400
Beschreibung: Miháltz Pál (1899-1988): Facsoport 1929. Rézkarc, papír. Jelzett. 8x14,5 cm
: hsz