10097. 354. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
24 000 HUF
0 HUF
Macskássy Izolda (1945- ): Turbékoló galambok, vegyes technika, selyempapír, jelzett, paszpartuban, üvegezett keretben, 33×23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk