Károlyfi Zsófia (1952 -): Női portré. Vegyes technika (plaszikus rátét... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/354/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Karolyfi-Zsofia-1952-Noi-portre-Vegyes-technika-plaszikus-ratetekkel-farost-jelzett-~II2017468
2017468
10073
354
Beschreibung: Károlyfi Zsófia (1952 -): Női portré. Vegyes technika (plaszikus rátétekkel), farost, jelzett, keretben, 24×19 cm
: turóczi_márk