Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 196

Szemethy Imre (1945- ): Migrén. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x11,5 cm
10146.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szentgyörgyi jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, 30×24 cm
10147.

Rufpreis:
6 000 HUF
Szőnyi Jenő (1902-?): Tisztás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×50 cm
10148.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
10149.

Rufpreis:
1 600 HUF
Tóth B. László (1906-1981): Falusi utca / Várakozás, 2 db rajz, ceruza, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 14×20 cm (2×)
10150.

Rufpreis:
4 000 HUF
Maria Heese (Thiessen) (1823 - 1896) német grófnő rézmetszetű mellképe / German noblewoman engraving.20x17 cm
10151.

Rufpreis:
2 000 HUF
Thuróczy Zoltán jelzéssel 5 db kutyát ábrázoló ceruzarajz üvegezett keretben. 16x23 cm
10152.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
10153.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tulipán László (1943-): Vár. Rézkarc, papír, jelzett, 30×21 cm
10154.

Rufpreis:
4 000 HUF
Udvary Pál (1900-1987): Albertfalvai tó. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 29×38 cm
10155.

Rufpreis:
3 000 HUF
10156.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Iréne Radó Vajda (1952-): The Staircase. Színes rézkarc, papír, jelzett, 25×13 cm
10157.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF