Nagy Lázár László (1935-): Dürer után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/354/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~2000018/Nagy-Lazar-Laszlo-1935-Durer-utan-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-11x7-cm~II2019953
2019953
10514
354
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Nagy Lázár László (1935-): Dürer után. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11x7 cm
: turóczi_márk
Katalognummer: