Szilasy János: Philosophiai tanulmányai.
Pest, 1856. Eggenberger Ferdinánd (Emich Gusztáv ny.) 1 t. (a szerző kőnyomatú mellképe), [4], VIII, (9)-217 p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.