15502.
354. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
[Mikkelsen Ejnar] Mikkelsen Kapitány: A sarkvidék Robinsonja. Fordította: Balla Igánc. Bp., 1913, Singer és Wolfner, VIII+309+2 p.+36 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, számos aláhúzással, bejegyzéssel.