15123.
354. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Csicsáky Jenő: Mu az emberiség szülőföldje. Bp. 1938. Egyetemi ny. 226 l. 1 sztl. lev. 11 t. 1 térk. 238 mm. Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, sérülésekkel a gerincen