Almásy László: Levegőben... homokon... Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 146+2 p.+16 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.