1944 Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított kötéssel.